Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Husarska 12,
05-120 Legionowo
tel. (0-22) 784-18-88
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

  • Legionowo
  • Warszawa
  • okolice

Znajdź produkt:

Eliminator sygnałów antenowych pułapka kanałowa ESA-338

Email
Cena podstawowa brutto: 39,00 zł
Cena sprzedaży netto: 31,71 zł
Kwota podatku: 7,29 zł
Cena sprzedaży brutto: 39,00 zł

    Eliminator ESA-338 przeznaczony jest do stosowania w indywidualnych lub zbiorowych instalacjach antenowych, w których występują znaczne różnice poziomów odbieranych sygnałów TV. Jego zadaniem jest stłumienie zbyt silnych sygnałów telewizyjnych w celu zrównania ich z poziomem sygnałów odbieranych z tej samej anteny lecz o niższym poziomie. Zastosowanie eliminatora ESA zapobiega zjawiskom przesterowania wzmacniaczy lub głowic odbiorników TV, powodujących zakłócenia w odbiorze sygnałów TV. Eliminator ma możliwość skorygowania poziomu 3-sygnałów z zakresu częstotliwości UHF (kanały k.21-k.69). Urządzenie posiada możliwość przenoszenia napięcia stałego z wyjścia na wejście, co umożliwia jego współpracę zarówno z antenami biernymi (wbudowany tylko symetryzator) jak i aktywnymi – wyposażonymi w przedwzmacniacz.

Eliminator przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. W celu zamontowania eliminatora na maszcie antenowym należy umieścić go w plastikowej osłonie zewnętrznej, typu MSA (obudowa nie jest dostarczana w komplecie z eliminatorem ESA) chroniącej go przed bryzgami wody.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się