Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Anteny TV, DVB-T, SAT
Piloty oryginalne TV

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Batorego 84A
05-120 Legionowo
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

 • Legionowo
 • Warszawa
 • okolice

Znajdź produkt:

O firmie

Firma "Tels" powstała w 1994 roku, a jej historia ściśle wiąże się z historią Spółdzielczej Sieci Telewizji Przewodowej SSTP w Legionowie. W 1994 roku bowiem w wyniku długotrwałych negocjacji została podpisana umowa pomiędzy Spółdzielnią Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową w Legionowie (SML-W) a PUH "Tels", przedmiotem której była obsługa oraz bieżąca rozbudowa (montaż nowych przyłączy abonenckich) Spółdzielczej Sieci Telewizji Przewodowej (SSTP) w Legionowie, której operatorem była SMLW w Legionowie.

Nazwa "Tels" pochodzi od skrótu słów Telewizja oraz Lipka, Saks - nazwisk dwóch założycieli firmy. Pierwszy z nich kierujący zespołem projektowym dr inż. Wojciech Lipka (autor Projektu Modernizacji Spółdzielczej Sieci Telewizji Przewodowej w Legionowie od 1998 roku) jest cenionym w środowisku specjalistą w dziedzinie nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych. Zbigniew Saks to z wykształcenia elektronik, z zamiłowania krótkofalowiec, a z przywiązania długoletni pracownik Wojskowych Zakładów Łączności w Zegrzu.

Oto wykaz ważniejszych inwestycji i usług prowadzonych przez P.U.H. "Tels" w latach 1994-2012:

 • Obsługa operatorska Spółdzielczej Sieci Telewizji Przewodowej w Legionowie (ponad 7000 lokali oraz ponad 12000 gniazd w  ponad 200 budynkach wielorodzinnych i indywidualnych, 62 programy TV, 18 radiowych analogowo) - od 1994 r. do chwili obecnej. Oraz Internet wraz z usługami telewizji cyfrowej (ponad 60 kanałów w tym kilkanaście w jakości HD)
 • Wykonanie okablowania sieci komputerowej w obiektach Urzędu Gminy Legionowo.
 • Wykonanie projektu modernizacji sieci telewizji kablowej dla "Stąporkowskiej Telewizji Kablowej" - Stąporków (woj. Świętokrzyskie) - 1995 r.
 • Projektowanie i budowa sieci telewizji kablowej w Ośrodku Szkolenia Kadr "SKALNY" w Jadwisinie dla Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (16 programów TV stacji naziemnych i satelitarnych, 46 gniazd) - 1995 r.
 • Wykonanie projektu modernizacji sieci telewizji kablowej (5000 lokali, 36 programów TV naziemnej i satelitarnych - z zastosowaniem techniki światłowodowej - dla Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Końskie woj. Świętokrzyskie) - 1996 r.
 • Projektowanie oraz budowa sieci TVK dla ASTER CITY CABLE Sp. z o.o. na osiedlu domków jednorodzinnych "ATEŃSKA II" w Warszawie (46 domków) - 1996 r.
 • Wykonanie projektu modernizacji - pakietyzacji sieci telewizji kablowej (30 programów TV naziemnej i satelitarnych dla 3000 lokali) dla Ostrowskiej Telewizji Kablowej, woj. ostrołęckie.
 • Projektowanie i budowa sieci telewizji kablowej w Ośrodku Szkoleniowym w Jachrance dla Centrum Informatyki Kolejnictwa Polskich Koleji Państwowych, 1997 oraz 1999 r.
 • Projektowanie i budowa sieci telewizji kablowej dla Międzynarodowego Centrum Szkolenia Specjalistycznego Policji w Legionowie, 1998 r.
 • Projektowanie i budowa sieci telewizji kablowej dla Bankowego Domu Maklerskiego PKO BP w Warszawie w 2000 r. oraz rozbudowa w roku 2001.
 • Projektowanie i budowa sieci magistralnej i budynkowych w budynkach internatowych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w 2001 r.
 • Projektowanie i budowa sieci RTV/SAT w blokach wielorodzinnych czerwiec-sierpień 2008  WM Białobrzegi
 • Projektowanie i budowa sieci TVK (TV + SAT) grudzień 2009.  Areszt Warszawa Rakowiecka
 • Uruchomienie sieci światłowodowej w SSTP Legionowo marzec 2010.  SSTP Legionowo

Ponadto wykonaliśmy kilkaset instalacji indywidualnych RTV/SAT, na terenie całej polski.

Współpracujemy z kilkunastoma instalatorami z terenu woj. mazowieckiego, nasza firma jest autoryzowany instalatorem firmy TELKOM-TELMOR na terenie woj. mazowieckiego.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży RTV/SAT oraz TVK.

Telmor, Technisat, Triax, Optimum, Televes, Cabeltech, Inverto

W naszym sklepie internetowym złożono ponad 3000 zamówień i zostały one zrealizowane bezpośrednio po ich złożeniu (towar posiadamy na stanie magazynowym dlatego realizacja jest możliwa bezpośrednio po ich złożeniu w naszym sklepie Internetowym) z dnia na dzień zadowolonych klientów przybywa.

MONTAŻE ANTEN NIE MAJĄ PRZED NAMI TAJEMNIC

Jeżeli masz problem z instalacji RTV/SAT my go rozwiążemy.

Co tydzień w naszej ofercie pojawiają się nowe produkty, zapraszamy do subskrypcji naszych nowości oraz promocji.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na woj.mazowieckie
Gdańskich Zakładów Teleelektronicznych TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.

Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się