Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Batorego 84A
05-120 Legionowo
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

 • Legionowo
 • Warszawa
 • okolice

Znajdź produkt:

Reklamacje i zwroty

Zwroty

Zgodnie z Ustawą o unifikacji i doprecyzowaniu regulacji prawnych w obszarze zawierania umów na odległość z 25 grudnia 2014 roku), Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu.

 1. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość zawierającego informacje o numerze dokumentu zakupu, numerze zamówienia, kwocie zwrotu, numerze rachunku bankowego na który ma być zwrócona kwota oraz zwracanych produktach. W informacji zwrotnej Klient otrzyma numer zwrotu, którym należy oznaczyć paczkę ze zwracanym produktem.
 2. Przesyłki nieoznaczone numerem zwrotu nie będą przez Sprzedawcę przyjmowane, podobnie jak przesyłki, których zawartość nie jest kompletna i zgodna z przedmiotem sprzedaży.
 3. Zwrotowi nie podlegają produkty, które są uszkodzone mechanicznie, noszą ślady użycia, badź też których opakowania zostały otwarte.
 4. Przesyłki wysyłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane.
 5. Klient zobowiązany jest do dostarczenia wskazanego w formularzu produktu w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania numeru zwrotu. Niedostarczenie przez Klienta zwracanego produktu w terminie 7 dni powoduje wycofanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 6. Pieniądze za dokonany zwrot zostaną przelewane na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto bankowe. Zwrot pieniędzy następuje po odesłaniu przez Klienta podpisanej kopii faktury korygującej na adres Sprzedawcy.
 7. Adres do przesyłania zwrotu: P.U.H TELS, ul. Husarska 12, 05-120 Legionowo

Procedury reklamacyjne

 1. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 2. Koszty przesłania reklamowanych produktów ponosi Klient.
 3. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy niezgodność zamówionego towaru z otrzymanym jest wynikiem pomyłki po stronie sprzedającego
 4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienia w realizacji zamówień w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych, na które nie ma wpływu.
Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się