Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Husarska 12,
05-120 Legionowo
tel. (0-22) 784-18-88
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

  • Legionowo
  • Warszawa
  • okolice

Znajdź produkt:

Gniazda abonenckie końcowe ze złączami F GA−26F

Email
Producent: Telmor
Cena podstawowa brutto: 17,14 zł
Cena sprzedaży netto: 13,93 zł
Kwota podatku: 3,21 zł
Cena sprzedaży brutto: 17,14 zł
Przeznaczone dla sieci telewizji kablowej oraz zbiorowych i indywidualnych instalacji antenowych
Niezwykła prostota instalacji (redukcja czasu instalacji o 35%)
Nowatorska, prosta i solidna konstrukcja mechaniczna
Wyjątkowa płaskość gniazda nawet z dołączonymi wtykami
Nowoczesna i estetyczna obudowa z ABS
Uniwersalność zastosowań - trzy typy gniazd do tej samej obudowy
Doskonałe parametry elektryczne (ekranowanie, pełna charakterystyka przenoszenia, separacja wyjść)
Pełny zakres częstotliwości (brak dziur w charakterystyce przenoszenia, kanał zwrotny w obu wyjściach, oba kanały DSR)
Wiele sposobów mocowania do podłoża (wkręty, klej, taśma samoprzylepna, kły rozporowe do puszki podtynkowej)
Najwyższa niezawodność dzięki technologii montażu powierzchniowego SMD
Maksymalnie utrudniona ingerencja osób niepowołanych
Zastosowanie
Prezentowane gniazda znajdują zastosowanie w systemach TV kablowej, antenowych instalacjach zbiorowych, a także w indywidualnych instalacjach antenowych. Jako gniazda końcowe są one przeznaczone do sieci budynkowych typu odgałęźnego oraz gwiaździstego, jako końcowa ich część instalowana w mieszkaniach.

Zasadniczym zadaniem gniazda jest rozdział sygnałów TV i radiofonicznych oraz skierowanie ich na oddzielne wyjścia. Wyjścia, mające postać gniazd współosiowych, pozwalają na przyłaczenie odpowiednich odbiorników w sposób rozłaczny i pewny, za pośrednictwem sznurów abonenckich.

Gniazdo GA-26F - standardowe, dla wszystkich instalacji (przede wszystkim dla profesjonalnych sieci budynkowych).

Gniazdo specjalne GA-26FR - dla dla najbardziej profesjonalnych instalacji o podwyższonej skuteczności filtru w torze radiofonicznym (R). Jest przeznaczone szczególnie dla przypadków, gdy:
  • niedopuszczalnie silny sygnał heterodyny odbiornika radiofonicznego abonenta wprowadza zakłócenia odbioru TV w kanałach S1 i S2
  • odbiornik radiofoniczny (np. starego typu) jest szczególnie wrażliwy na sygnały TV (np. na częstotliwości lustrzanej)
Gniazdo w postaci rozgałęźnika RM-2F, przeznaczone jest dla przypadków, gdy abonent zamiast odbiornika radiofonicznego chce podłączyć do gniazda drugi odbiornik TV.

Wszystkie gniazda przeznaczone są do eksploatacji w pomieszczeniach zamkniętych (na życzenie możliwe jest wykonanie gniazd hermetyzowanych).
Konstrukcja
Układy elektroniczne wszystkich trzech gniazd wykonywane są techniką montażu powierzchniowego (SMD) i zamknięte w jednakowym korpusie w formie prostopadłościanu, odlewanym ze stopów aluminium. Korpus zapewnia najwyższąskuteczność ekranowania oraz odporność mechaniczną. Na korpusie znajdują się trzy złącza typu F75 - gniazda: wejściowe i dwa (obok siebie) wyjściowe.

Złącza typu F75, stosowane powszechnie w TV kablowej i technice antenowej, zyskały uznanie jako łatwe w instalacji, tanie i niezawodne.

Korpus gniazda instalowany jest w dwuczęściowej estetycznej obudowie typu OGF o oryginalnym kształcie, wykonanej z ABS - tworzywa o znakomitych właściwościach estetycznych i mechanicznych. Na żądanie obudowa może być wykonana z tańszego polistyrenu. Denko obudowy OGF przystosowane jest do wszelkich sposobów montażu: za pomocą wkrętów (otwory), kleju (dolna powierzchnia płaska i szorstka), specjalnej folii samoprzylepnej (na żądanie) bądź też na podtynkowej puszce instalacyjnej. W ostatnim przypadku denko wyposażone w dodatkowe okucie z kłami rozporowymi. Do podłaczenia kabla sieci budynkowej należy wówczas stosować kątowe wtyki typu F (np. TELMORu) i wprowadzić kabel poprzez otwór w denku.

Denko posiada łoże z zaczepami zatrzaskowymi do mocowania korpusu gniazda. Na denko z zamocowanym i połączonym z instalacją gniazdem zakłada się pokrywę nakładając ją na złacza wyjściowe i zatrzaskując po stronie przeciwnej.
    Jedynymi skutecznymi sposobami otwarcia obudowy są:
  • włożenie śrubokręta w otwór na kabel lub między denko a kabel (uważać by nie uszkodzić kabla), na głębokość ok.2cm i odciągnięcie go w kierunku od podłoża
  • uchwycenie kabla tuż przy gnieździe (obudowie) i odciągnięcie go wraz z pokrywą w kierunku od podłoża

Recenzje

poniedziałek, 30, listopad -0001

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean lobortis congue tortor, sed cursus libero rutrum sit amet. In at nulla arcu, ac ultrices orci. Quisque sem nunc, porta pellentesque volutpat a, ornare sed enim. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae;

Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się