Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Husarska 12,
05-120 Legionowo
tel. (0-22) 784-18-88
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

  • Legionowo
  • Warszawa
  • okolice

Znajdź produkt:

Multiswitch SWK-9108 MultiBAS TELMOR

Email
Cena podstawowa brutto: 690,00 zł
Cena sprzedaży netto: 560,98 zł
Kwota podatku: 129,02 zł
Cena sprzedaży brutto: 690,00 zł

 Nowatorskie urządzenie - polska myśl techniczna. Rozwiązanie integruje w jednej obudowie wzmacniacz kanałowy i multiswitch, co optymalizuje koszty instalacji i zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce w skrzynce dystrybucyjnej RTV-SAT. Urządzenie jest dedykowane do instalacji RTV-SAT w domach jednorodzinnych.
     SWK-9108 MultiBAS®  jest w pełni kompatybilne ze standardami DVB-S2 oraz DVB-T. Urządzenie może dostarczać sygnał dla ośmiu jednogłowicowych odbiorników satelitarnych lub czterech odbiorników SAT typu PVR (Personal Video Recorder) oraz sygnał DVB-T dla odbiorników naziemnych.
Produkt pozwala niezależnie wyregulować poziomy odbieranych multipleksów cyfrowych. Tak przygotowany sygnał DVB-T jest sumowany z sygnałem satelitarnym z wykorzystaniem wbudowanego multiswitcha 5x8. Na wyjściu urządzenia uzyskujemy, osiem kompletnych sygnałów RTV-SAT, gotowych do dystrybucji w instalacji o topologii gwiazdy. W instalacji RTV-SAT, w której zastosowano SWK-9108 MultiBAS wymagane jest (podobnie jak we wszystkich instalacjach multiswitchowych) zastosowanie gniazd końcowych RTV-SAT.
W przypadku konieczności zastosowania przedwzmacniaczy w antenach naziemnych, SWK-9108 MultiBAS może wystawić napięcie zasilania +12V na swoje wejście UHF, załączane z poziomu sterownika.

Cechy produktu:

  • wzmacniacz kanałowy i multiswitch 5x8 w jednym urządzeniu,
  • dwa wejścia UHF współdzielące pięć przestrajalnych torów kanałowych o zmiennej szerokości pasma 8-48MHz,
  • możliwość zasilania przedwzmacniaczy UHF napięciem +12V,
  • diodowa sygnalizacja stanu pracy przedwzmacniacza,
  • zabezpieczenia przeciwzwarciowe na wejściach UHF i SAT.

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się