Masz pytania?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A+ A A-

Kategorie

Koszyk

Kontakt

P.U.H TELS

ul. Husarska 12,
05-120 Legionowo
tel. (0-22) 784-18-88
tel. kom. 502 656 299

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej »

Obszar

Nasze usługi (montaż anten, itp.) wykonujemy na terenie:

  • Legionowo
  • Warszawa
  • okolice

Znajdź produkt:

Kabel RG6 TT6-102-77 CU

Email
Cena sprzedaży netto: 1,50 zł
Cena sprzedaży brutto: 1,50 zł

TT6-102-77, Cu, Tri-Shield to znakomitej klasy przewód koncentryczny 75 Ohm, z rdzeniem miedzianym o średnicy 1,02 mm i z płaszczem PCV. Wyróżnia się bardzo dobrymi wartościami najważniejszych parametrów, jakimi są dopasowanie i tłumienie - dla częstotliwości poniżej 865MHz nie jest wyższe niż 20dB. Wykonanie kabla w technologii T-Shield 77% oplotu zapewnia wysoki poziom ekranowania i chroni sygnał przed wpływem zakłóceń zewnętrznych. Tym samym spełnia wymogi rozporządzenia MTBiGM (klasa A).

Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry techniczne w swej klasie, kabel jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb modernizacji i rozbudowy sieci kablowych, zarówno dużych, jak średnich i małych operatorów (CATV). Doskonale sprawdza się również przy budowie instalacji telekomunikacyjnych w budownictwie wielorodzinnym jak i w profesjonalnych, indywidualnych instalacjach RTV/SAT.

Kabel przeznaczony jest do użytku wewnątrz budynków i pomieszczeń.

Przewód spełnia warunki zawarte w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6.11.2012 zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Cechy produktu:

  • miedziany rdzeń 1,02 mm,
  • konstrukcja typu TRI-SHIELD (folia aluminiowa klejona do dielektryka + oplot aluminiowy 77% + folia poliestrowa laminowana aluminium),
  • oplot z drutów aluminiowych 0,12mm
  • klasa „A” ekranowania,
  • konfekcjonowany na rolkach: 100m i 305m (możliwość zakupu na metry)

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Wszelkie prawa zatrzeżone © Tels | realizacja: 3wstudio.pl

Zaloguj się lub Zarejestruj się